З метою досягти нульових вуглецевих викидів, багато автомобільних компаній направляють кошти і сили на розробки електрокарів, і скорочують випуск транспорту на традиційних джерелах енергії. Німецький автоконцерн Porsche вирішив іншим способом допомогти з екологічною проблемою. Він інвестував 24 млн доларів в зелене паливо. Нове сировина повинна стати заміною традиційному бензину

.
На думку представників Porsche, розробка е-палива дозволить продовжити випуск автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння, але при цьому він не буде шкодити довкіллю. Відмітна риса німецького виробника - спортивні машини з двигунами з турбонаддувом або високооботнимі двигунами. Подібний автомобіль є синонімом швидкості і потужності, і поки неможливо замінити електрокаром таку модель як Porsche 911. Тому було вирішено розробити новий вид палива, який зможе забезпечити повноцінну роботу двигуна внутрішнього згоряння, але при цьому буде екологічним.
Зелене паливо виробляють з поновлюваних джерел енергії. Воно може використовуватися для автомобілів з традиційним двигуном, а також для гібридів. Така сировина може служити аналогом бензину або дизельного палива, але при цьому не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Ще один плюс е-палива - воно повністю сумісно з інфраструктурою, що використовується для стандартного сировини для автомобілів. Це дозволить заощадити кошти на будівництві об'єктів і для обслуговування машин, як наприклад, необхідно для експлуатації електрокарів.

Для створення нового сировини Porsche об'єднала зусилля з низкою великих компаній, серед яких і Siemens Energy. Крім того з німецьким концерном співпрацює корпорація Enel з Італії. Вона візьме на себе напрямки вітроенергетики і процедуру електролізу. У планах партнерів побудувати завод для виробництва зеленого палива. Підприємство стане першим в світі комерційним об'єктом даної спрямованості. Основним покупцем сировини буде Porsche.

У планах - до 2022 призвести 130 тисяч палива, а до 2024 збільшити обсяги до 55 млн літрів щорічно, і до 550 млн літрів до 2026.
В основі такого сировини лежить технологія MTG, що перетворює метанол в бензин. У свою чергу метанол отримують при використанні водню, для якого потрібні поновлювані джерела енергії, в даному випадку вітряні електростанції.

Уряд Німеччини підтримав цей проект і видало компанії Siemens Energy в 8 млн євро на розвиток технології. Влада відзначає перспективність такого виробництва, яке в майбутньому допоможе відмовитися від енергоносіїв, що завдають шкоди екології. Слід зазначити, що Німеччина активно підтримує подібні ініціативи, спрямовані на розвиток альтернативної енергетики та її продуктів.


Будьте в курсі!